Zakázané město
Velká čínská zeď

Sofitel Shanghai Hyland s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Číně v lokalitě Šanghaj - Sofitel Shanghai Hyland. Last Minute pobyty v čínské lokalitě Šanghaj 2019.

vCine.cz    >    
Šanghaj    >    

Sofitel Shanghai Hyland

Vyhledávání zájezdů

Sofitel Shanghai Hyland podle termínu

Sofitel Shanghai Hyland
Dovolená Čína 2019 - Šanghaj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sofitel Shanghai Hyland, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 8. říjen až pondělí 14. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 44790,- Kč.
 
Sofitel Shanghai Hyland
Dovolená Čína 2019 - Šanghaj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sofitel Shanghai Hyland, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 15. říjen až pondělí 21. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 37530,- Kč.
 
Sofitel Shanghai Hyland
Dovolená Čína 2019 - Šanghaj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sofitel Shanghai Hyland, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 22. říjen až pondělí 28. říjen, s dopravou , s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 42960,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Šanghaj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia